Menu Zamknij

UWAGA KOMUNIKAT !

Komunikat Zarządu Stowarzyszenia Ejsmond Club. Ponownie, po roku, spotyka nas sytuacja zakazu organizowania szkolenia na obiektach sportowych. Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów, lockdown przedłużono do 18 kwietnia br.

W związku z powyższym, uprzejmie informujemy, że składka członkowska Stowarzyszenia za kwiecień jest obniżona o 50 zł.

Wszystkim Państwu, którzy wnieśli całą – nadpłata zostanie zwrócona na konto.

Stowarzyszenie nie otrzymuje pomocy z żadnej z Tarcz, a ma tzw, koszty stałe, a także wynikające z wynagrodzeń zarówno kadry szkoleniowej, jak administracyjnej. Stąd prośba o zrozumienie sytuacji i w miarę Państwa możliwości, opłacanie składki.

Staramy się, wzorując na edukacji szkolnej, zdalnie przekazywać instrukcje i wspólnie trenować za pomocą dostępnych środków medialnych. Liczymy, że chociaż tego typu kontakt, pozwoli dzieciom i młodzieży na kontynuacje szkolenia.

Dalsze nasze decyzje organizacyjne będą uzależnione od sytuacji przed która stawiać nas będzie pandemia i związane z nią obostrzenia, obiecujemy jednak ze będziemy starać się znajdować rozwiązania które w miarę możliwości będą nas wszystkich satysfakcjonować .

Mamy nadzieję na spotkanie, w zdrowiu, dzieci, młodzieży i Państwa na otwartych obiektach sportowych jeszcze w tym miesiącu.

Z poważaniem 
Zarząd Stowarzyszenia Ejsmond Club

Dodaj komentarz