Menu Zamknij

Ejsmond w IV kolejce GLH

W dniu 28.11.2020 część drużyny Ejsmond Club 2011/12 przystąpiła do IV kolejki GLH (Gdyńska Liga Halowa). Tego dnia zagraliśmy 2 mecze.

Pierwszy mecz pokazał, że rywal jest mocny i szybko straciliśmy 1 bramkę. To jednak nie złamało młodych piłkarzy EC 11/12, którzy w ciągu 3 minut odpowiedzieli 2 bramkami i wyszli na prowadzenie! Niestety im bliżej końca meczu tym było widać, że rywal zaczął się rozkręcać i odrobił stratę. My też mieliśmy swoje sytuacje, które niestety nie wykorzystaliśmy, a jak to mówią w piłkarskim powiedzeniu – niewykorzystane sytuacje lubią się mścić 🙂 Nie mniej trzeba oddać, że chłopcy grali w tym meczu do ostatniej sekundy.

W drugim meczu natomiast bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy bezbramkowy. W świetnej dyspozycji tego dnia byli nasi bramkarze – Franek Byczkowski oraz Stanisław Czoska. Stasiu w tym meczu dzięki swoimi interwencjami został zawodnikiem meczu co trzeba podkreślić, że gdyby nie nasi bramkarze – wynik mógłby być o wiele większy.

Swoje sytuacje bramkowe też mieliśmy, a nie wykorzystaliśmy ich. Nie mniej cała drużyna mimo porażki 0:2 oddała serce na boisku. Bilans – 1 wygrana, 1 remis, 7 przegrane -> 4 pkt. Miejsce w tabeli: 11/13. V kolejka GLH, a zarazem ostatnia w tej lidze – już 5 grudnia!

WYNIKI:
Ejsmond Club – GKS Przodkowo 2:7
Pokolenia Lechii Gdańsk zieloni – Ejsmond Club 2:0

Dodaj komentarz