Menu Zamknij

EC w II i III kolejce Gdyńskiej Ligi Halowej

W dniu 14.11.2020 część drużyny Ejsmond Club 2011/12 przystąpiła do II kolejki GLH (Gdyńska Liga Halowa). Tego dnia zagraliśmy 3 mecze. Przyjechaliśmy inny składem niż poprzedniej kolejki, więc co niektórzy pierwszy raz mieli styczność z tegoroczną edycją GLH. Pierwsze dwa mecze przegraliśmy z drużynami, które swoje wcześniejsze mecze wygrywali podobnie jak z nami. Tak, jak trener Krystian wspominał chłopakom – tegoroczna liga jest zdecydowanie mocniejsza niż w zeszłym roku, ale każdy wygrana, remis czy.. przegrana pokazują, że mamy co poprawiać tak by stać się jeszcze lepszymi piłkarzamy oraz jeszcze mocniejszą drużyną, którą i tak jesteśmy! I tak ostatni mecz tego dnia okazał się dla nas.. zwycięski!
Mimo, że przegrywaliśmy – potrafiliśmy jako drużyna powstać i przenieść szale na naszą korzysć. Wygrana była naszą pierwszą wygraną w tegorocznej lidze. Bilans – 1 wygrana, 1 remis, 3 przegrane. Następna kolejka – już 21 listopada!

WYNIKI:
Dragon Bojano I – Ejsmond Club – 5:0
Błękitni Wejherowo – Ejsmond Club – 5:1
AP Karol Piątek II – Ejsmond Club – 2:3

W dniu 21.11.2020 część drużyny Ejsmond Club 2011/12 przystąpiła do III kolejki GLH (Gdyńska Liga Halowa). Tego dnia zagraliśmy 2 mecze. W tej kolejce było połączenie składu z I jak i II kolejki.. Jak już wspomnieliśmy – liga jest mocna i niestety ten dzień to pokazał. Pierwszy mecz byliśmy blisko wyrównania, ale niestety zabrakło sił i koncentracji tego dnia i przegraliśmy 2:5. Drugi mecz to był mecz z obecnym liderem rozgrywek. Wynik meczu odzwierciedla, że była to drużyna ewidentnie poza naszym zasięgiem, ale co spodobało się trenerowi Krystianowi – każdy po meczu wiedział, co zrobił źle i co trzeba poprawić. Cieszy trenera nie zmiernia, że zwiększa się świadomość młodych piłkarzy, a to procentuje poprzez dobrą pracę na treningach. Bilans – 1 wygrana, 1 remis, 5 przegrane. Miejsce w tabeli: 11/13. IV kolejka GLH – już 28 listopada!

WYNIKI:
Ejsmond Club – Jaguar Gdańsk Czarni 2:5
Ejsmond Club – AP Karol Piątek I 0:6

Dodaj komentarz