Menu Zamknij

Ejsmond 2008 ogrywa Gedanię. Nasz zespół liderem!

To była udana sobota dla naszych młodych zawodników! Ejsmond Club prowadzony przez trenera Mariusza Gorzyckiego pokonał Gedanię Gdańsk 3:1 i nadal to żółto-niebiescy prowadzą w ligowej tabeli. To bardzo dobry początek w wykonaniu naszych zawodników! Brawa dla żółto-niebieskich!

• Przed meczem mieliśmy plan by dłużej utrzymywać się przy piłce, a w przypadku straty piłki interesował nas natychmiastowy odbiórmówi trener Mariusz Gorzycki.  Zawodnicy od poczatku starali się grać wysoko na połowie rywala i to przyniosło skutek w postaci gola.

Gedania po stracie gola zaatakowała groźnie. Kilka razy było blisko, jednak Ejsmond Club zachował koncentrację i na przerwę schodził prowadząc 2:0
    W drugiej połowie goście zdołali zdobyć bramkę kontaktową, ale to Ejsmond przypieczętował zwycięstwo w końcowej fazie spotkania po pięknym rajdzie Leszka Pietrzyka.