Menu Zamknij

Ligowy weekend Ejsmond na obiekcie Checzy!

Ejsmond Club 2008 w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 zmierzy się na obiekcie sportowym Checz z Gedanią Gdańsk w ramach rozgrywek Młodzik D2. Natomiast w niedzielę  o godzinie 10.00 Ejsmond Club 2011/2012, a więc nasz najmłodszy zespół rozegra turniej w ramach rozgrywek Pomorskiego-ZPN. 
Wszystkich rodziców i opiekunów, a także naszych sympatyków serdecznie zapraszamy do spędzenia tego weekendu z Ejsmondem. Emocji na pewno nie zabraknie! 

  • Przypominamy jeszcze, że Ejsmond CLub 2008 prowadzony przez trenera Mariusza Gorzyckiego jest liderem tabeli ligi MŁODZIK D2 grupa 2 po trzech rozegranych kolejkach.
    – Oczywiście nie to jest teraz najważniejsze. Zdajemy też sobie sprawę, że to początek rozgrywek, a nie wszystkie zespoły mają jeszcze rozegrane po trzy meczemówi trener Mariusz Gorzycki. – Nie mniej jednak widać, że chłopaków to mocno motywuje! Zapraszamy wszystkich na nasz sobotni mecz z Gedanią. 

  • Natomiast w niedzielę ze swoimi równieśnikami będą rywalizować młodzi zawodnicy z Ejsmond Club 2011/2012. Dla nich to będzie pierwszy poważny test, choć pamiętajmy, że to wciąż jest zabawa z małą domieszką rywalizacji. Liczymy na to, że podopieczni trenera Macieja Dąbrowskiego będą wstanie dostarczyć rodzicom i zgromadzonym kibicom sporo niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy na obiekt przy ulicy Zamenhofa 17 od godziny 10.00

Dodaj komentarz