Menu Zamknij

Rozgrywki ruszyły na dobre! Ejsmond w dobrej formie!

Dla sporej części naszych młodych zawodników obecny sezon to już drugi rok gry w rozgrywkach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Chłopcy nabrali doświadczenia co widać po ich grze komplementują trenerzy. Oczywiście jest jeszcze sporo do poprawy, ale sami po sobie na pewno widzą, że ich praca przynosi efekty. 

 • Jak poradzili sobie zawodnicy Ejsmond Club 2007 i 2008 w pierwszych, jeszcze wakacyjnych kolejkach ? 

  >>> EJSMOND CLUB 2007: 
  – Drużyna występująca pod wodzą trenera Błażeja Nicińskiego rozegrała już trzy spotkania ligowe. Odniosła w nich dwa zwycięstwa, a uległa jedynie drużynie GTS w Pruszczu Gdańskim. W pokonanym polu pozostawiła Orkan Rumia zwyciężając 1:0 i Flotę Gdynia, którą w minioną niedzielę pokonała aż 4:0 !

  #WYNIKI – rozgrywki Młodzik D1 grupa 2
  1 kolejka: GTS Pruszcz Gdański – Ejsmond Club 1:0
  2 kolejka: Ejsmond CLub – Orkan Rumia 1:0
  3 kolejka: Flota Gdynia – Ejsmond Club 0:4 


  >>> EJSMOND CLUB 2008: 
  – Drużyna pod wodzą trenera Mariusza Gorzyckiego debiutuje w rozgrywkach ligowych. W poprzednim sezonie uczestniczyła z dobrym skutkiem w turniejach Pomorskiego-ZPN. Teraz już co tydzień zawodnicy zdobywają doświadczenie podczas spotkań z rówieśnikami.  Co więcej osiągnięte w trzech pierwszych meczach wyniki pozwoliły drużynie Ejsmonda zasiąść na fotelu lidera ligi Młodzik D2 grupa 2. Dwa zwycięstwa i jeden remis to doskonały start naszych młodych zawodników!


  #WYNIKI – rozgrywki Młodzik D1 grupa 2

  1 kolejka: Pomorzanin Gdynia – Ejsmond Club 2:6
  2 kolejka: Ejsmond Club – LZS Bojano 2:2
  3 kolejka: Jaguar Gdańsk – Ejsmond Club 0:2 

Dodaj komentarz