Menu Zamknij

Ejsmond zaczyna sezon! W sobotę pierwsze mecze

Po powrocie ze zgrupowania czas na pierwsze mecze ligowe. Zespoły prowadzone przez Błażeja Nicińskiego i Mariusza Gorzyckiego w sobotę zainaugurują swój drugi sezon w rozgrywkach prowadzonych przez Pomorskie Związek Piłki Nożnej. 

Dwa najstarsze zespoły występują w rozgrywkach MŁODZIK D1 i D2. Na początek, bo już o godzinie 11.00 na boisku zobaczymy starszych zawodników z rocznika 2007. Dla nich będzie to już drugi regularny sezon rozgrywkowy. Wcześniej pod wodzą Łukasza Borkowskiego udało się osiągać bardzo dobre wyniki i zobaczymy jak teraz poradzi sobie nasz żółto-niebieski team. 
Pierwszym rywalem będzie Orkan Rumia. 

Natomiast o godzinie 13.00 do rywalizacji przystąpią chłopcy z rocznika 2008. Ich przeciwnikiem będzie zespół LZS II Bojano. Dla naszych zawodników będzie to debiut w regularnych rozgrywkach. Wcześniej rozgrywali mecze w ramach turniejów związkowych. Za zespół trenera Mariusza Gorzyckiego trzymamy mocno kciuki. 

24.08 – sobota:
(Młodzik D1 gr.2)
g.11.00 : EJSMOND CLUB  – Orkan Rumia 
(Młodzik D2 gr.2)
g.11.00 : EJSMOND CLUB  – LZS II Bojano 

Dodaj komentarz