Menu Zamknij

Zgrupowanie w Stężycy zakończone

W niedzielę zgrupowanie w Stężycy zakończyła pierwsza grupa naszych młodych zawodników. Zawodnicy przez ponad tydzień trenowali pod okiem trenerów Błażeja i Krzysztofa przygotowując się do jesiennych meczów w ramach rozgrywek pomorskiego ZPN. 

  • Warunki jakie zastaliśmy na miejscu były idealne – mówi trener Błażej Niciński. – Tak naprawdę nie mięliśmy prawa na nic narzekać. Zakwaterowanie i gospodarze niezwykle mili, co powodowało, że dzieci mogły czuć się jak w domu. Natomiast co do samych treningów, to Stężyca posiada wszystko co jest potrzebne, aby dobrze przygotować się do sezonu. 

Zawodnicy korzystali z obiektów, na których na co dzień trenuje II-ligowy zespół Raduni. Dodatkowo rozegrali mecz kontrolny z rówieśnikami ze Stężycy, a także obejrzeli na żywo mecz II Ligi Radunia – Lech II Poznań. 

  • Wszystkich zawodników trzeba pochwalić. Każdy angażował się w zajęcia treningowe na sto procent i na pewno chłopcy podnieśli swoje umiejętności piłkarskie, a do tego spędzili wiele miłych chwil wśród rówieśników. 

Dodaj komentarz