Menu Zamknij

WAKACJE! Przerwa w treningach, ale zaczynamy półkolonie

Przypominamy, że z końcem roku szkolnego zakończyliśmy także treningi i rozpoczęła się przerwa wakacyjna. Potrwa ona w przypadku filii do końca sierpnia, natomiast zespoły Ejsmond Club wrócą do treningów wcześniej. W miedzy czasie, a więc w lipcu i sierpniu czeka na naszych młodych zawodników wiele atrakcji. 
 
– Wszystkim naszym młodym zawodnikom dziękujemy za systematyczne uczęszczanie na zajęcia oraz każdy uśmiech oraz pełne zaangażowanie – te słowa kieruje i pozdrawia cała kadra szkoleniowa Ejsmond Club. Liczymy na to, że na początku września widzieć będziemy się w komplecie na pierwszych powakacyjnych zajęciach.
Przypominamy też, że już wkrótce startują MISTRZOWSKIE PÓŁKOLONIE, a wszystkie informacje odnośnie naszej letniej akcji znajdziecie na naszej stronie internetowej www.ejsmondclub.pl
Tam znajdziecie m.in. szczegóły co do turnusów, zapisów czy atrakcji jakie czekają na młodych zawodników.
W sierpniu natomiast spora grupa naszych zawodników wyjeżdża na obóz letni. Jest to forma przygotowania do nowego sezonu w strukturach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. 
Oczywiście wiadomości z półkolonii i obozów będzie na bieżąc umieszczać na naszych profilach w mediach społecznościowych.
 

Dodaj komentarz