Menu Zamknij

Rusza program dla Przedszkolaków!

Stowarzyszenie Ejsmond Club zainaugurowało projekt skierowany do najmłodszych czyli dzieci uczęszczających do przedszkoli. Korzystając z pięknej, czerwcowej pogody trenerzy pracujący w Szkółkach Piłkarskich Ejsmond Club przygotowali zgodnie z założeniami autorskiego projektu IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW, ćwiczenia, które dzieci chętnie wykonywały. 

 • Jesteśmy niezmiernie zadowoleni i podekscytowani tym, jak wielkie było zaangażowanie i radość najmłodszych mówi prowadzący pierwsze zajęcia trener Błażej Niciński.  – Dzieci niezwykle chętnie i z uśmiechem na twarzy wykonywały wszystkie ćwiczenia przy dopingu kolegów i koleżanek. 
 • Na czym polega projekt IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW? 
  – Ideą projektu jest promocja i upowszechnienie podstaw sportowych, społecznych oraz zdrowotnych wśród najmłodszej części społeczeństwa poprzez działania mające na celu poprawę stanu zdrowia, sprawności fizycznej, a także wspieranie procesu edukacji i wychowania najmłodszego pokolenia.
 • We wtorek 8 czerwca trenerzy Ejsmond Club zawitali na Pogórze, gdzie przeprowadzili zajęcia zgodnie z wytycznymi projektu Igrzyska Przedszkolaków. Boisko zostało podzielone na pięć stacji, na których dzieci zdobywały kojne sprawności. 
  – lekkoatleta 
  – biegacz
  – siłacz
  – odkrywca
  – piłkarz 
  Na zakończenie każde dziecko otrzymało medal oraz dyplom. Wizyta na Pogórzu była pierwszą z serii spotkań w gdyńskich przedszkolach. W kolejnych dniach będziemy informować o kolejnych spotkaniach przedszkolaków. 

Dodaj komentarz