Menu Zamknij

Zamówienia na sprzęt treningowy!

Przypominamy, że dzieci trenujące w Stowarzyszeniu Ejsmond Club, zarówno w filiach jak i w drużynach Ejsmond, obowiązuje sprzęt treningowy, który prezentujemy w specjalnej zakładce na naszej stronie internetowej. Dla Państwa wygody już bezpośrednio na naszej stronie znajduje się sklep i możliwość bezpiecznego realizowania zamówienia. 

Zakup sprzętu treningowego dla dziecka jest niezmiernie ważny. Przede wszystkim odpowiedni strój identyfikuje dziecko ze Stowarzyszeniem Ejsmond Club. Po drugie daje możliwość uczestniczenia w turniejach, gdzie wszyscy nasi zawodnicy muszą prezentować jednolite stroje. 

Zestaw treningowy można nabyć klikając w poniższy odnośnik 

Dodatkowo na naszej stronie internetowej można nabyć produkty z kategorii WYPRZEDAŻE w niezwykle atrakcyjnych cenach! Znajdziecie tam Państwo m.in. spodenki, bluzy, skarpetki. 

  • UWAGA !!! 
    Ze względu na braki magazynowe firm Adidas i możliwość hurtowego dostarczenia większej liczby koszulek dopiero w lipcu staramy się na bieżąco korzystać z usług innych partnerów i zdobywać dla Państwa dzieci koszulki. To powoduje jednak, że czas oczekiwania na realizację zamówienia, w którym znajduje się koszulka treningowa jest wydłużony. Za to z góry Państwa przepraszamy. 
    Natomiast pozostałe zamówienia realizowane są na bieżąco. 

Dodaj komentarz