Menu Zamknij

Środowe mecze sparingowe Filii

Środa była idealną okazją do sprawdzenia aktualnej formy naszych młodych adeptów. Aż cztery filie były zaangażowane w rozegranie meczów kontrolnych. W Centrum zmierzyły się filie Wiczlino oraz Centrum, natomiast na obiekcie sportowych Checz zagrały Północ i Chylonia. W obu przypadkach nie zabrakło sportowej rywalizacji, ale też uśmiechu na twarzy i radości wyniesionej z gry. 

– Frekwencja dopisała – zgodnie skomentowali trenerzy Łukasz i Błażej odpowiedzialni za filie Chylonia i Północ. – Trzeba przyznać, że zawodnicy już kilka dni wcześniej dopytywali się o sparing. Widać było ich wielką ochotę do grania i sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z równieśnikami.

Podobnie jak przed tygodniem trenerzy podzielili zespoły na grupy młodszą i starszą.
– Dzięki temu każdy zawodnik miał możliwość spędzenia sporej liczby minut na boiskuprzekazują trenerzy. – Widać było po schodzących zawodnikach zmęczenie, co tylko potwierdza, że sparing spełnił swoją rolę.
 
W przyszłym tygodniu czekają naszych młodych adeptów kolejne mecze sparingowe. W poniedziałek Chylonia zmierzy się z Wiczlinem.

Dodaj komentarz