Menu Zamknij

Ejsmond Club A z 1 miejscem w lidze JOMAFIVE

W tym roku zespół Ejsmond Club 2011/2012 prowadzony przez trenera Krystiana Pobłockiego wystartował w edycji zimowej ligi JOMAFIVE. Cała liga odbywała się na obiektach Jagura Gdański w dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Spotykaliśmy z różnymi zespołami co dwa tyg w niedziele.
 
Liga była rozłożona na 5 kolejek, gdzie w każdej kolejce Ejsmond Club rozgrywał 3 mecze. Z racji dużej ilości młodych piłkarzy w zespole trenera Krystiana – zostały wystawione dwie drużyny w roczniku 2011 – Ejsmond Club A oraz Ejsmond Club B. Trenerowi zależało, aby każdy z chłopców miał możliwość rozegrania jak najwięcej minut, gdyż taka liga to też element ich osobistego, piłkarskiego rozwoju.
 
– Zarówno jedna drużyna jak i druga mimo odległych miejsc od siebie (Ejsmond Club A – 1 miejsce, Ejsmond Club B – 12 miejsce) pokazały swoje dobre atuty w grze, gdzie przeciwnik zastanawiał się – jak Ci rówieśnicy to wszystko potrafią ?! Praca na treningach, rozgrywane pomiędzy JOMAFIVE sparingi sprawiły, że wszystkie elementy gry zespołowej z połączeniem gry indywidualnej wyróżniających się zawodników procentuje i przekłada się to na osiągane przez Ejsmond Club wyniki – mówi trener Krystian Pobłocki.
 
Już za miesiąc Ejsmond Club ponownie wystartuje w lidze JOMAFIVE, edycji wiosennej, gdzie sam organizator zapowiedział, że wystartuje więcej drużyn i oczywiście mocniejszych.
Ejsmond Club A jako mistrz edycji zimowej pokaże, że to miano nie zapracowało wynikami i dobrą grą bez powodu – zapowiada trener Krystian

Dodaj komentarz