Menu Zamknij

Mecz ligowy i turniej Ejsmondów

W dniu 07.11.2020 część drużyny Ejsmond Club 2011/12 przystąpiła do GLH (Gdyńska Liga Halowa), która się odbywa się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ZS w Bojanie.

Jako zeszłoroczny triumfator wiedzieliśmy już, że w tym roku liga będzie naprawdę mocna. Liga zaplanowana jest na kilka kolejek, a tego dnia rozgrywaliśmy I kolejkę.

W I kolejce rozegraliśmy mecze z APK 1 Kartuzy (Czarni) oraz Pokolenie Lechii Gdańsk (Biali). Pierwszy meczy rozegraliśmy z drużyną APK 1 Kartuzy (Czarni) – mecz stał na wysokim poziomie, widać było chęć naszych młodych zawodników, że chcą za wszelką cenę wygrać ten mecz. Dwa razy wyszliśmy na prowadzenie, gdzie z przebiegu meczu zwycięstwo się nam nalezało, ale chwila dekoncentracji w ostatniej chwili i straciliśmy bramkę zodbywają cenny remis dający nam 1 pkt w tabeli. Po meczu przerwy przystapiliśmy do kolejnego pojedynku – tym razem z Pokolenie Lechii Gdańsk (Biali). Bardzo szybko straciliśmy dwie bramki. Do połowy meczu – a warto zaznaczyć jeden mecz trwa 18 min – utrzymywał się wynik 0:2 dla przeciwników. W tym momencie trener Krystian zdecydował się wymienić cały skład na boisku i po 1 minucie gry mieliśmy już.. 2:2 ! Tutaj chciałbym pochwalić tego dnia – Szymona Powaczyńskiego – który pokazał charakter i ambicje, że nieważne ile przegrywamy – każdy wynik można odwrócić na naszą korzyść! Niestety końcowy wynik był 2:3 dla rywali, ale był to zdecydowanie bardzo dobry mecz i tym razem nasza drużyna również nie zasłuzyła na przegraną.

Ale co EC 11/12 nie zabije to na wzmocni – wnioski wyciągnięte i już nie możemy doczekać pokazać się naszej siły w II kolejce, która odbędzie się już w najbliższą sobotę – 14.11.2020

WYNIKI:
Ejsmond Club – APK 1 Kartuzy (Czarni): 2:2
Ejsmond Club – Pokolenie Lechii Gdańsk (Biali): 2:3

Ejsmond 2009/2010 rozegrał kolejny mecz ligowy, tym razem przeciwnikiem był zespół Pomorzanina Gdynia. Nasz zespół po bardzo ciężkim meczu zdołał zdobyć 3 punkty! Wygrana bardzo cieszy, tym bardziej że była to trzecia wygrana z rzędu!

Młodzik D2 Grupa 2 

Pomorzanin Gdynia 0-2 Ejsmond Gdynia

Dodaj komentarz