Menu Zamknij

Wygrane mecze ligowe Ejsmondów!

W miniony weekend oba Ejsmondy rozgrywały swoje mecze ligowe. 6 punktów, 8 bramkę strzelonych i 1 stracona to bilans naszych drużyn!

Drużyna trenera Błażeja Nicińskiego pokonała na wyjeździe 2-0 zespół AP Grembocki Gdańsk i aktualnie zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli, tuż za zespołami Lechii Gdańsk, Jaguara Gdańsk i Akademią Sportu Kolbudy.

Zespół trenera Piotra Wilka pokonał 6-1 zespół Sztormu Kosakowo. Tym zwycięstwem zespół umocnił się w ligowej tabeli.

Trampkarz C2 Grupa 2

AP Grembocki Gdańsk 0-2 ( 0-1) Ejsmond Gdynia

Trener Błażej Niciński po meczu :

Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników. Ciężki mecz, z wymagającym rywalem. Od początku spotkania oba zespoły się badały. Wiedzieliśmy że z obu stron będzie mniej sytuacji bramkowych, dlatego przestrzegałem moich zawodników żeby z każdej z nich wycisnąć maxa! Pierwszą bramkę po świetnej akcji indywidualnej strzelił Kacper Paterka, w drugiej połowie świetnym strzałem popisał się Kuba Domagała. Świetnie zakończyć rundę zwycięstwem, tym bardziej na ta trudnym terenie. Przed nam okres roztrenowania, mamy zaplanowane kilka sparingów oraz turniejów halowych.

Młodzik D2 Grupa 2 

Ejsmond Gdynia 6-1 (3-0) Sztorm Kosakowo

W dniu 31.10.2020 o godz. 11:00 drużyna Ejsmond Club 2009/10 jako gospodarz przy obiekcie Checz Gdynia przu ul. Ludwika Zamenhofa 17 podejmowała drużynę Sztormu II Kosakowo. Pod nieobecność trenera Piotra Wilka zastąpił go trener Krystian Pobłocki. Informacje przekazane pomiędzy trenerami a drużyną EC wpłyneły bardzo dobrze tego dnia na drużynę oraz grę, gdyż wygrali wysoko 6:1! Do przerwy prowadzili pewnie 3:0 z drużyną z Kosakowo. Tego dnia widać było głód gry każdego z młodych zawodników i zawodniczek. Bardzo pewnie weszli w mecz pokazując, że dotychczas bardzo dobrze został realizowany plan treningowy trenera Piotra. Dodatkowo tego dnia pogoda dopisała, że drużyna EC nie mogła tego dnia inaczej zejść z boiska jak z zadowolenia i podniesioną dumnie głową.

Bramki strzelali:
Jan Gajewski-Gajek – 2
Piotr Kowalczyk – 2
Igor Jarmoin – 1
Mateusz Pszczoliński – 1

Asystowali:
Jan Gajewski-Gajek – 1

Dodaj komentarz