Menu Zamknij

4 punkty w meczach ligowych Ejsmondów!

W sobotę oraz niedzielę nasze drużyny rozgrywały kolejne mecze ligowe w ramach Pomorskiej Ligi Juniorów. Drużyna trenera Piotra Wilka pewnie pokonała Gadanie Gdańsk 9-1, natomiast drużyna prowadzona przez trenera Błażeja Nicińskiego zremisowała 1-1 z zespołem Sopockiej Akademi Piłkarskiej. Niewiele brakowało do kompletu punktów naszych drużyn młodzieżowych, ponieważ drużyna 2007/2008 straciła bramkę przed samym gwizdkiem sędziego.

Trampkarz C2 Grupa 2

Sopocka Akademia Piłkarska 1-1 (0-1) Ejsmond Gdynia

Trener Błażej Niciński po meczu :

Mecz bardzo wyrównany, obie drużyny potrafiły przygotować sobie sytuacje bramkowe po składnych akcjach. Myślę że z przebiegu całego spotkania wynik jest sprawiedliwy, chociaż bramka w samej końcówce na pewno trochę boli. Wyciągamy wnioski, i przygotowujemy się już do następnego spotkania u siebie!

Młodzik D2 Grupa 2 

Ejsmond Gdynia 9-1 Gedania Gdańsk

Od poczatku meczu zdecydowanie atakowaliśmy i dość szybko strzeliliśmy dwie bramki, które jeszcze dodały pewności zespołowi. Cały czas dążyliśmy do podwyższenia rezultatu. Cieszy mnie duża ilość pojedynków 1×1 w meczu. Oczywiście mamy jeszcze dużo do poprawy ale małymi krokami staramy się robić postępy.

Następne mecze Nasi zawodnicy rozegrają :

2007/2008 – Ejsmond Gdynia – Stoczniowiec Gdańsk 24.10.2020 r. 11:00

2009/2010 – Sopocka Akademia Piłkarska – Ejsmond Gdynia 25.10.2020 r. 11:00

Dodaj komentarz