Menu Zamknij

Ejsmond 2011/2012 niepokonany!

W dniu 03.10.2020 o godz. 13:00 drużyna Ejsmond Club 2011/12 jako gospodarz na swoim obiekcie Checz Gdynia przy ul. Ludwika Zamenhofa 17 rozegrał II kolejka rozgrywek ORLIK E2 – Gdańsk: Grupa 5.

W porównaniu do poprzedniej kolejki stawiły się wszystkie drużyny, czyli: Arka Gdynia, Arka II Gdynia, Pomorzanin Gdynia oraz Gdyńska AP Dąbrowa.

Wszystkie mecze zostały rozegrane w czasie: 1 mecz – 12 min. Jako gospodarz mieliśmy ten plus, gdyż większość drużyny trenuje czy też rozgrywa swoje mecze na boiskach o sztucznej powierzchni tak dla naszych przeciwników, co dla nie których była to pierwsza styczność z naturalną nawierzchnią boiska. Mogliśmy uznać to w dniu za nasz atut.

Cieszy Trenera Krystiana to, że tego dnia chłopcy pokazali wolę walki, pokazali nabytę umiejętności podczas wspólnej pracy na treningach. Efekt końcowy w postaci 3 wygranych meczy oraz 1 remisu pokazuje, że cały czas idziemy i rozwijamy się w dobrym kierunku jako zespół.

Najbardziej cieszy remis w starciu mocnej drużyny Arki Gdynia A, która widać, że potrafi stwarzać groźne sytuacje. Chłopcy z Ejsmond Club pokazali, że potrafią walczyć z każdym – jak równy z równym – przy tym nie lekceważąc przeciwnika.

WYNIKI:
Ejsmond Club – Pomorzanin Gdynia: 6:1
Ejsmond Club – Arka II Gdynia: 1:0
Ejsmond Club – Gdyńska AP Dąbrowa: 4:1
Ejsmond Club – Arka Gdynia: 0:0

Brawa dla chłopców!

Dodaj komentarz