Menu Zamknij

Mecze ligowe Ejsmondów!

Swoje mecze rozegrały drużyny Ejsmond Gdynia.

Wygraną mogą się pochwalić zawodnicy trenera Błażeja Nicińskiego, którzy wygrali swój mecz 5:2!

Drużyna 2009/2010 po bardzo wyrównanym meczu ostatecznie przegrała 3:2 z drużyną Gdyńska AP Dąbrowa!

Trampkarz C2 Grupa 2

Ejsmond Gdynia 5-2 ( 3-1) GAP Sparta

Od początku spotkania Nasi zawodnicy starali się otworzyć wynik spotkania, wiele sytuacji kończyło niestety na słupkach! Jednak pierwsi do głosu doszli zawodnicy Ejsmond którzy strzeli 3 bramki do przerwy, tracąc bramkę w końcówce pierwszej połowy z rzutu rożnego. Druga połowa rozpoczęła się od ataków drużyny GAP Sparta, którzy zdołali szybko strzelić bramkę na 3-2. Nasi zawodnicy dobrze kontrolowali mecz i zdobyli jeszcze 2 bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-2!

Trener Błażej Niciński po meczu:

Cieszy kolejna wygrana, widać że chłopacy już oswoili się z pełnowymiarowym boiskiem! Mimo straconych 2 bramek ze stałych fragmentów, cieszy również gra obronna drużyny. Wielkie brawa dla chłopaków!

Młodzik D2 Grupa 2

Gdyńska AP Dąbrowa 3-2 Ejsmond Gdynia

Mecz w miarę wyrównany, w którym widać było dużo walki o piłkę. Jak w każdym meczu staraliśmy się wyprowadzać piłkę spod własnej bramki co wielokrotnie się udawało i przenosiliśmy akcje na połowę rywala próbując doprowadzić do sytuacji bramkowych. Niestety bramki traciliśmy po sytuacjach, które się powtórzyły z poprzednich meczów i musimy być bardziej uważni jeżeli nie chcemy tracic ich w taki sposób. Bramki strzelali Jan Gajewski, Piotr Salwin.