Menu Zamknij

Drodzy Rodzice, droga Młodzieży i drogie Dzieci!

Drodzy Rodzice, droga Młodzieży i drogie Dzieci!

     Uważnie śledzimy wypowiedzi osób decydujących o naszym zachowaniu w tym trudnym czasie epidemii. Obserwujemy także wszelkie poczynania PZPN w zakresie powrotu do uprawiania sportu i rekreacji.
Ostatnie wypowiedzi Prezesa PZPN – Zbigniewa Bońka, po spotkaniu z Premierem, pozwalają nam przypuszczać, że około 11 maja zapadną pewne ostrożne decyzje. Podobne informacje przekazują nam także pracownicy Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. 
Nie znaczy to, oczywiście, że w drugiej połowie maja wrócimy do pełnych treningów czy dokończenia Ligi Juniorów. Znaczy to jedynie, że zaczynamy rozważać ewentualny inny system przeprowadzania treningów na naszych boiskach. Niewątpliwie mogłyby to być zajęcia, typu po jednym  zawodniku na 15 m2, w wyznaczonej strefie, zakreślonej odpowiednią linią, przy zapewnieniu specjalnych warunków w 2-3 szatniach.
To jedynie przymiarki do spotkań, gdy zostanie ogłoszony 3 etap „luzowania” obecnych zakazów…i przywrócenie możliwości rekreacji….

    Dzielimy się z Wami naszymi przemyśleniami, żebyście nie odnosili wrażenia, że nie żyjemy naszym Stowarzyszeniem. Mimo,że nie jesteśmy razem, my obmyślamy strategię i taktykę na nasze pierwsze spotkanie z Wami.

 Serdecznie wszystkich pozdrawiamy,bądżmy dobrej nadziei na spotkanie i trzymajmy się zdrowo!!!

Dodaj komentarz