Menu Zamknij

Koszulki MURAWSKIEGO, LINETTEGO i GROSICKIEGO na licytacji !

Dla kolekcjonerów jest to na pewno gratka! Na licytacji pojawiły się koszulki reprezentantów POLSKI oraz trykot Rafała Murawskiego z czasów gry w Pogoni Szczecin ! Wspomniane koszulki to pamiątkowe meczówki KAROLA LINETTEGO i KAMILA GROSICKIEGO z autografami! 

Zachęcamy do udziału w akcji, której celem jest wsparcie i organizacja turnieju MIKOŁAJKOWEGO dla dzieci z AG Szkółek Piłkarskich oraz Ejsmond Club ! Nasza akcja daje możliwość zrobienia prezentu najmłodszym, a jednocześnie zrobienia … sobie fantastycznego prezentu! Można więc jednocześnie ZOSTAĆ Świętym MIKOŁAJEM i samemu obdarować się w tym wspaniałem czasie. 

JAK TEGO DOKONAĆ ? 

  • Na licytację wystawiać będziemy różne pamiątki piłkarskie. Wystarczy kliknąć w prowadzoną przez na za pomocą portalu Allegro aukcję, przebić konkurencję i cieszyć się unikatową pamiątką !
  • Na licytacji są już koszulki: MICHAŁA NALEPY, MARKO VEINOVICIA, RAFAŁA MURAWSKIEGO oraz koszulka  podpisami wszystkich zawodników ARKI GDYNIA. Dodatkowo na aukcję trafiły: koszulka Grzegorza Nicińskiego, piłka z podpisami zawodników z jedenastki 90-lecia Arki Gdynia czy koszulka Rafała Murawskiego z reprezentacji Polski! 

>>> Zachęcamy do udziału w licytacji! WSZYSTKIE zebrane pieniądze zostana przekazane na organizację Turnieju MIKOŁAJKOWEGO oraz na prezentu dla naszych najmłodszych zawodników !

koszulka Rafała Murawskiego z Rubina Kazań

- Na naszą licytację trafia koszulka RAFAŁA MURAWSKIEGO z czasów gry w Rubinie Kazań. Dla kolekcjonerów to okazja do zdobycia koszulki bardzo rzadko spotykanej ! Właśnie w Rubinie Kazań Rafał Murawski dostąpił zaszczytu występów w Lidze Mistrzów. Zagrał m.in. przeciwko słynnej FC Barcelonie! Zapraszamy do licytacji przypominając, że każda złotówka zostanie przekazana na upominki dla dzieci, które zostana wręczone podczas turnieju Mikołajkowego

koszulka Kamila GROSICKIEGO z autografem

- Na licytację trafia prawdziwy unikat - gratka dla kolekcjonerów - koszulka Kamila GROSICKIEGO jeszcze z czasów gry we francuskim Stade Rennais ! Dodatkowo koszulka jest opatrzona autografem pomocnika reprezentacji Polski! ! - serdecznie zachęcamy do licytacji przypominając, że całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na prezenty dla najmłodszych zawodników AG Szkółek Piłkarskich z okazji Turnieju MIKOŁAJKOWEGO

koszulka Rafała Murawskiego z Pogoni Szczecin

- Na licytację trafia jeszcze jedna koszulka Rafała Murawskiego. Tym razem trykot pochodzi z czasów gry w Pogoni Szczecin, a więc z klubu, w którym zakończył swoją piłkarską karierę. Rafał Murawskie przekazuje oryginalną koszulkę, a dodatkowo osoba, która tę pamiątkę wylicytuje będzie mogła liczyć na autograf pomocnika z dowolną dedykacją - serdecznie zachęcamy do licytacji przypominając, że całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na prezenty dla najmłodszych zawodników AG Szkółek Piłkarskich z okazji Turnieju MIKOŁAJKOWEGO

Koszulka Karola Linettego z autografem!

- Kolejna koszulka na licytacji ! Tym razem zachęcamy do zdobycia pamiątki jaką niewątpliwie będzie koszulka Karola Linettego z Sampdorii z autografem pomocnika reprezentacji POLSKI ! Przypomnijmy, że Karol ma już uznana markę we włoskiej Seria A, a także jest powoływany na mecze reprezentacji Polski. Zachęcamy do licytacji, przypominając, że wszystkie zebrane pieniądze będą przekazane na organizację Turnieju MIKOŁAJKOWEGO oraz prezenty dla młodych zawodników AG Szkółek Piłkarskich

Piłka z podpisami jedenastki 90-lecia Arki Gdynia

- To unikatowa pamiątka, której zazdrościć będą wszyscy kibice! Na licytację trafia piłka specjalnie wydana na 90-lecie klubu Arki Gdynia. Piękna, stylizowana na dawne lata futbolówka dodatkowo okraszona podpisami piłkarzy Arki Gdynia, którzy znaleźli się w jedenastce 90-lecia żółto-niebieskich! Znajdziecie więc na piłce autografy m.in. Janusza Kupcewicza, Tomasza Korynta, Czesława Boguszewicza, Marcusa da Silva i czy Grzegorza Nicińskiego, który tę piłkę na zdjęciu prezentuje! Wspaniała pamiątka i piękna historia klubu, historia zawodników, którzy łączą pokolenia, które dały największe sukcesy żółto-niebieskim jak dwukrotne zdobycie Pucharu Polski, Superpuchar Polski czy piękne awanse i sezony gry w Ekstraklasie!

koszulka Rafała Murawskiego z EURO 2012

- Rafał Murawski przekazuje na licytację kolejną pamiątkę. Tym razem jest to koszulka z reprezentacji POLSKI z Mistrzostw Europy 2012, które odbyły się w naszym kraju ! Rafał Murawski był podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski podczas turnieju, który odbył się w naszym kraju. Dla kolekcjonerów jest to nie lada gratka , tym bardziej zachęcamy do licytowania!

Koszulka Grzegorza Nicińskiego z nr 90 i dedykacją

- Na licytację trafia także koszulka trenera i byłego zawodnika Arki Gdynia GRZEGORZA NICIŃSKIEGO ! Koszulka z numerem 90 przypominająca, iż w tym roku klub obchodzi 90-lecie powstania. Grzegorz Niciński jest jedną z legend Arki Gdynia. Jest wychowankiem żółto-niebieskich, w tym klubie spędził piękne lata, aż w końcu po grze w innych zespołach Ekstraklasy wrócił do Gdyni w roli trenera. Poprowadził zespół do Awansu do Ekstraklasy, a także walnie przyczynił się do wywalczenia Pucharu polski doprowadzając drużynę do finału tych rozgrywek! Grzegorza Nicińskiego docenili także kibice umieszczając go w jedenastce 90-lecia! - Osoba, która wylicytuje koszulkę, będzie mogła poprosić Nicińskiego o to, aby na koszulce złożył autograf oraz indywidualną dedykację!

Koszulka ARKI GDYNIA z podpisami zawodników 19/20

- Rafał Siemaszko, napastnik Arki Gdynia z dumą prezentuje koszulę Arki Gdynia z sezonu 2019/2020 - koszulkę z podpisami wszystkich zawodników ! Taką pamiątkę na pewno chciałby mieć w domu każdy kibic Arki Gdynia. Koszulka bez nadruku na plechach, więc według własnego uznania można już po wygraniu licytacji odpowiednio spersonalizować sobie pamiątkę. Koszulka będzie efektownie prezentować się w ramie na ścianie, w biurze, gabinecie czy w mieszkaniu na ścianie. Będzie też doskonała do tego, aby ubranym w nią dopingować żółto-niebieskich na meczu ligowym i chwalić się przed kolegami! Zachęcamy do licytacji !

Koszulka Michała NALEPY z autografem

- Na licytację przeznaczamy koszulkę MICHAŁA NALEPY podpisaną przez pomocnika ARKI GDYNIA ! To właśnie ten zawodnik strzelił jedną z bramek w meczu derbowym z Lechią Gdańsk (20.10.2019) zakończonym remisem 2:2! Dla osoby, która wylicytuje taką koszulkę na pewno będzie to doskonała pamiątka zwłaszcza, że doskonale wiemy ile znaczy bramka zdobyta w meczu derbowym. Dla samego Michała Nalepy sezon 2019/2020 jest jednym z najlepszych w karierze. Stał się liderem środka pola gdyńskiej Arki, jest jedną z najważniejszych postaci w drużynie. Przypomnijmy także, że praktycznie od samego początku swojej kariery związany jest z Arką. Wychowanek Jedynki Reda do Gdyni trafił jeszcze do zespołów juniorskich. Przeszedł wszystkie szczeble szkolenia, aż zadebiutował w pierwszej drużynie i doszedł do momentu, gdy stanowi o sile drużyny grającej w Ekstraklasie. Licząc na to, że śladami Michała pójdzie kilku młodych zawodników rozpoczynających swoją przygodę w AG Szkółkach Piłkarskich zachęcamy do udziału w licytacji.

Koszulka MARKO VEJINOVICIA z autografem

- Na licytację trafia koszulka strzelca bramki, która dała Arce Gdynia remis 2:2 w meczu derbowym z Lechią Gdańsk rozegranym 20.10.2019 roku ! Na pewno każdy kibice zamykając oczy od razu przypomina sobie akcję z ostatnich minut meczu derbowego, gdy to MARKO VEJINOVIĆ pięknym strzałem pokonał bramkarza Lechii Gdańsk i zapewnił Arce Gdynia jeden punkt! Warto zaznaczyć, że transfer MARKO zaliczany jest do tych najbardziej udanych w historii Arki. Zawodnik pojawił się w Gdyni na początku 2019 i walnie przyczynił się do utrzymania żółto-niebieskich w Ekstraklasie. Zdążył w tak krótkim czasie przekonać do swojej osoby żółto-niebieskich kibiców. Tym bardziej warto mieć w domu tak wyjątkową pamiątkę jaką jest koszulka MARKO VEJINOVICIA z jego własnoręcznym podpisem. W takiej koszulce będzie można z dumą pojawić się na kolejnych meczach żółto-niebieskich!

Koszulka RAFAŁA MURAWSKIEGO (Lech P.)z autografem

- Na licytację swoją koszulkę z występów w Lechu Poznań przeznaczył także Rafał Murawski, a więc fundator Fundacji "Nigdy Nie Zostaniesz Sam", a także przede wszystkim wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Europy, zawodnik, który grał w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Trzeba także pamiętać, że na szerokie piłkarskie wody Rafał Murawski wypłynął z Arki Gdynia. Kolejne etapy kariery przynosiły pomocnikowi sukcesy i prawie 50 występów w reprezentacji Polski, co jest znakomitym wynikiem. Przekazana na licytację koszulka to oryginalna koszulka, w której Murawski biegał po boiskach Ekstraklasy. Okraszona podpisem zawodnika będzie doskonała pamiątką osoby, którą ją wylicytuje.

Dodaj komentarz