Menu Zamknij

Zostań Świętym Mikołajem i spraw sobie prezent!

NA zakończenie roku przygotowaliśmy dla WAS wspaniałą niespodziankę! Zachęcamy do udziału w akcji, której celem jest wsparcie i organizacja turnieju MIKOŁAJKOWEGO dla dzieci z AG Szkółek Piłkarskich oraz Ejsmond Club ! Nasza akcja daje możliwość zrobienia prezentu najmłodszym, a jednocześnie zrobienia … sobie fantastycznego prezentu! Można więc jednocześnie ZOSTAĆ Świętym MIKOŁAJEM i samemu obdarować się w tym wspaniałem czasie. 

JAK TEGO DOKONAĆ ? 

  • Na licytację wystawiać będziemy różne pamiątki piłkarskie. Wystarczy kliknąć w prowadzoną przez na za pomocą portalu Allegro aukcję, przebić konkurencję i cieszyć się unikatową pamiątką !
  • Na początek na licytację trafiają koszulki: MICHAŁA NALEPY, MARKO VEINOVICIA, RAFAŁA MURAWSKIEGO oraz koszulka  podpisami wszystkich zawodników ARKI GDYNIA

>>> Zachęcamy do udziału w licytacji! WSZYSTKIE zebrane pieniądze zostana przekazane na organizację Turnieju MIKOŁAJKOWEGO oraz na prezentu dla naszych najmłodszych zawodników !

Koszulka ARKI GDYNIA z podpisami zawodników 19/20

- Rafał Siemaszko, napastnik Arki Gdynia z dumą prezentuje koszulę Arki Gdynia z sezonu 2019/2020 - koszulkę z podpisami wszystkich zawodników ! Taką pamiątkę na pewno chciałby mieć w domu każdy kibic Arki Gdynia. Koszulka bez nadruku na plechach, więc według własnego uznania można już po wygraniu licytacji odpowiednio spersonalizować sobie pamiątkę. Koszulka będzie efektownie prezentować się w ramie na ścianie, w biurze, gabinecie czy w mieszkaniu na ścianie. Będzie też doskonała do tego, aby ubranym w nią dopingować żółto-niebieskich na meczu ligowym i chwalić się przed kolegami! Zachęcamy do licytacji !

Koszulka Michała NALEPY z autografem

- Na licytację przeznaczamy koszulkę MICHAŁA NALEPY podpisaną przez pomocnika ARKI GDYNIA ! To właśnie ten zawodnik strzelił jedną z bramek w meczu derbowym z Lechią Gdańsk (20.10.2019) zakończonym remisem 2:2! Dla osoby, która wylicytuje taką koszulkę na pewno będzie to doskonała pamiątka zwłaszcza, że doskonale wiemy ile znaczy bramka zdobyta w meczu derbowym. Dla samego Michała Nalepy sezon 2019/2020 jest jednym z najlepszych w karierze. Stał się liderem środka pola gdyńskiej Arki, jest jedną z najważniejszych postaci w drużynie. Przypomnijmy także, że praktycznie od samego początku swojej kariery związany jest z Arką. Wychowanek Jedynki Reda do Gdyni trafił jeszcze do zespołów juniorskich. Przeszedł wszystkie szczeble szkolenia, aż zadebiutował w pierwszej drużynie i doszedł do momentu, gdy stanowi o sile drużyny grającej w Ekstraklasie. Licząc na to, że śladami Michała pójdzie kilku młodych zawodników rozpoczynających swoją przygodę w AG Szkółkach Piłkarskich zachęcamy do udziału w licytacji.

Koszulka MARKO VEJINOVICIA z autografem

- Na licytację trafia koszulka strzelca bramki, która dała Arce Gdynia remis 2:2 w meczu derbowym z Lechią Gdańsk rozegranym 20.10.2019 roku ! Na pewno każdy kibice zamykając oczy od razu przypomina sobie akcję z ostatnich minut meczu derbowego, gdy to MARKO VEJINOVIĆ pięknym strzałem pokonał bramkarza Lechii Gdańsk i zapewnił Arce Gdynia jeden punkt! Warto zaznaczyć, że transfer MARKO zaliczany jest do tych najbardziej udanych w historii Arki. Zawodnik pojawił się w Gdyni na początku 2019 i walnie przyczynił się do utrzymania żółto-niebieskich w Ekstraklasie. Zdążył w tak krótkim czasie przekonać do swojej osoby żółto-niebieskich kibiców. Tym bardziej warto mieć w domu tak wyjątkową pamiątkę jaką jest koszulka MARKO VEJINOVICIA z jego własnoręcznym podpisem. W takiej koszulce będzie można z dumą pojawić się na kolejnych meczach żółto-niebieskich!

Koszulka RAFAŁA MURAWSKIEGO (Lech P.)z autografem

- Na licytację swoją koszulkę z występów w Lechu Poznań przeznaczył także Rafał Murawski, a więc fundator Fundacji "Nigdy Nie Zostaniesz Sam", a także przede wszystkim wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Europy, zawodnik, który grał w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Trzeba także pamiętać, że na szerokie piłkarskie wody Rafał Murawski wypłynął z Arki Gdynia. Kolejne etapy kariery przynosiły pomocnikowi sukcesy i prawie 50 występów w reprezentacji Polski, co jest znakomitym wynikiem. Przekazana na licytację koszulka to oryginalna koszulka, w której Murawski biegał po boiskach Ekstraklasy. Okraszona podpisem zawodnika będzie doskonała pamiątką osoby, którą ją wylicytuje.

Dodaj komentarz