Menu Zamknij

Zostań Świętym Mikołajem i spraw sobie prezent!

NA zakończenie roku przygotowaliśmy dla WAS wspaniałą niespodziankę! Zachęcamy do udziału w akcji, której celem jest wsparcie i organizacja turnieju MIKOŁAJKOWEGO dla dzieci z AG Szkółek Piłkarskich oraz Ejsmond Club ! Nasza akcja daje możliwość zrobienia prezentu najmłodszym, a jednocześnie zrobienia … sobie fantastycznego prezentu! Można więc jednocześnie ZOSTAĆ Świętym MIKOŁAJEM i samemu obdarować się w tym wspaniałem czasie. 

JAK TEGO DOKONAĆ ? 

  • Na licytację wystawiać będziemy różne pamiątki piłkarskie. Wystarczy kliknąć w prowadzoną przez na za pomocą portalu Allegro aukcję, przebić konkurencję i cieszyć się unikatową pamiątką !
  • Na początek na licytację trafiają koszulki: MICHAŁA NALEPY, MARKO VEINOVICIA, RAFAŁA MURAWSKIEGO oraz koszulka  podpisami wszystkich zawodników ARKI GDYNIA

>>> Zachęcamy do udziału w licytacji! WSZYSTKIE zebrane pieniądze zostana przekazane na organizację Turnieju MIKOŁAJKOWEGO oraz na prezentu dla naszych najmłodszych zawodników !

Koszulka ARKI GDYNIA z podpisami zawodników 19/20

- Rafał Siemaszko, napastnik Arki Gdynia z dumą prezentuje koszulę Arki Gdynia z sezonu 2019/2020 - koszulkę z podpisami wszystkich zawodników ! Taką pamiątkę na pewno chciałby mieć w domu każdy kibic Arki Gdynia. Koszulka bez nadruku na plechach, więc według własnego uznania można już po wygraniu licytacji odpowiednio spersonalizować sobie pamiątkę. Koszulka będzie efektownie prezentować się w ramie na ścianie, w biurze, gabinecie czy w mieszkaniu na ścianie. Będzie też doskonała do tego, aby ubranym w nią dopingować żółto-niebieskich na meczu ligowym i chwalić się przed kolegami! Zachęcamy do licytacji !

Koszulka Michała NALEPY z autografem

- Na licytację przeznaczamy koszulkę MICHAŁA NALEPY podpisaną przez pomocnika ARKI GDYNIA ! To właśnie ten zawodnik strzelił jedną z bramek w meczu derbowym z Lechią Gdańsk (20.10.2019) zakończonym remisem 2:2! Dla osoby, która wylicytuje taką koszulkę na pewno będzie to doskonała pamiątka zwłaszcza, że doskonale wiemy ile znaczy bramka zdobyta w meczu derbowym. Dla samego Michała Nalepy sezon 2019/2020 jest jednym z najlepszych w karierze. Stał się liderem środka pola gdyńskiej Arki, jest jedną z najważniejszych postaci w drużynie. Przypomnijmy także, że praktycznie od samego początku swojej kariery związany jest z Arką. Wychowanek Jedynki Reda do Gdyni trafił jeszcze do zespołów juniorskich. Przeszedł wszystkie szczeble szkolenia, aż zadebiutował w pierwszej drużynie i doszedł do momentu, gdy stanowi o sile drużyny grającej w Ekstraklasie. Licząc na to, że śladami Michała pójdzie kilku młodych zawodników rozpoczynających swoją przygodę w AG Szkółkach Piłkarskich zachęcamy do udziału w licytacji.

Koszulka MARKO VEJINOVICIA z autografem

- Na licytację trafia koszulka strzelca bramki, która dała Arce Gdynia remis 2:2 w meczu derbowym z Lechią Gdańsk rozegranym 20.10.2019 roku ! Na pewno każdy kibice zamykając oczy od razu przypomina sobie akcję z ostatnich minut meczu derbowego, gdy to MARKO VEJINOVIĆ pięknym strzałem pokonał bramkarza Lechii Gdańsk i zapewnił Arce Gdynia jeden punkt! Warto zaznaczyć, że transfer MARKO zaliczany jest do tych najbardziej udanych w historii Arki. Zawodnik pojawił się w Gdyni na początku 2019 i walnie przyczynił się do utrzymania żółto-niebieskich w Ekstraklasie. Zdążył w tak krótkim czasie przekonać do swojej osoby żółto-niebieskich kibiców. Tym bardziej warto mieć w domu tak wyjątkową pamiątkę jaką jest koszulka MARKO VEJINOVICIA z jego własnoręcznym podpisem. W takiej koszulce będzie można z dumą pojawić się na kolejnych meczach żółto-niebieskich!

Koszulka RAFAŁA MURAWSKIEGO (Lech P.)z autografem

- Na licytację swoją koszulkę z występów w Lechu Poznań przeznaczył także Rafał Murawski, a więc fundator Fundacji "Nigdy Nie Zostaniesz Sam", a także przede wszystkim wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Europy, zawodnik, który grał w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Trzeba także pamiętać, że na szerokie piłkarskie wody Rafał Murawski wypłynął z Arki Gdynia. Kolejne etapy kariery przynosiły pomocnikowi sukcesy i prawie 50 występów w reprezentacji Polski, co jest znakomitym wynikiem. Przekazana na licytację koszulka to oryginalna koszulka, w której Murawski biegał po boiskach Ekstraklasy. Okraszona podpisem zawodnika będzie doskonała pamiątką osoby, którą ją wylicytuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *