Menu Zamknij

Ejsmond ze zmiennym szczęściem

Nasze drużyny w miniony weekend uzbierały trzy punkty. Swój mecz wygrali podopieczni trenera Błażeja Nicińskiego. Ejsmond Club 2007 pokonał 9:0 AP KP Gdynia! Natomiast mniej szczęścia miała młodsza ekipa Ejsmond. Zawodnicy trenera Mariusza Gorzyckiego musieli uznać wyższość Błękitnych Wejherowo przegrywając 3:6.

  • Szkoda straconych punktów, ale to nie był nasz najlepszy meczmówi trener Mariusz Gorzycki.Nasze błędy zdecydowały, że straciliśmy w pierwszej połowie bramki. Nie mniej jednak chłopcom należą się ogromne brawa za walkę i zaangażowanie do końca i chęć zmiany wyniku. 
    Trener Gorzycki dobrze zmotywował zawodników w przerwie spotkania, bo Ci ruszyli odważnie na  przeciwnika i zdobyli dwa gole. Błękitni byli jednak tego dnia dobrze dysponowani i także wpisywali się na listę strzelców. Ostatecznie Ejsmond Club przegrał 3:6 i aktualnie w ligowej tabeli zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 13 punktów
  • Cieszymy się z okazałego zwycięstwa, ale jeszcze bardziej trzeba się cieszyć, że znów nie straciliśmy bramki – mówi trener Błażej Niciński.Mamy najmniej straconych bramek w lidze z czego jestem bardzo zadowolony. To nie znaczy, że tylko się ronimy. 27 goli zdobytych to też czwarty wynik w lidze! 
    Ejsmond Club 2007 dzięki zwycięstwu 9:0 nad AP KP Gdynia w ligowej tabeli ma 15 punktów, czyli tyle samo ile zajmujące pierwsze, drugie i trzecie miejsca ekipy Bałtyku, SI Arki i GTS Pruszcz Gdański! 
    – Taka sytuacja w lidze nie zdarza się często, że cztery drużyny mają tyle samo punktów na koncie mówi trener Niciński.W najbliższej kolejce czeka nas nie lada wyzwanie i sprawdzian dla chłopaków. Zagramy z SI Arka Gdynia! Już teraz warto na ten mecz zaprosić w sobotę na obiekt przy ul.Nauczycielskiej w Gdyni.


WYNIKI EJSMOND CLUB:
MŁODZIK D1 gr.2:
Ejsmond Club – AP KP Gdynia 9:0

MŁODZIK D2 gr.2:
Ejsmond Club – Błękitni Wejherowo 3:6

 

Dodaj komentarz