Menu Zamknij

Porażki Ejsmondów w lidze!

Ejsmondy 2009/2010 oraz 2007/2008 rozgrywały swoje mecze w ramach pomorskiej ligi juniorów. Oba zespoły przegrały z bardzo mocnymi zespołami! Każdy porażka uczy, także Nasi zawodnicy oraz trenerzy na pewno wyciągną wnioski i już w następnej kolejce bedą chcieli się zrewanżować!

Trampkarz C2 Grupa 2

Gedania Gdańsk 4 – 0 ( 1 – 0 ) Ejsmond Club

Mecz rozgrywany na sztucznym boisku, który od początku był bardzo wyrównany. Bramka strzelona przez zespół gospodarzy pozwolił im kontrolować mecz oraz spokojnie szukać okazji do podwyższenia wyniku. Nasz zespół miał wiele sytuacji do strzelenia bramek, ale to zespół Gedanii w końcowych 10 minutkach meczu zdołał zdobyć jeszcze 3 bramki które zamknęły mecz.

Trener Błażej Niciński po meczu:

Bramka na 2-0 podcięła nam skrzydła, brakowało gola na 1 – 1 która na pewno pozwoliłby nam spokojnie szukać okazji do wygrania meczu, nie jest łatwo gonić wynik tym bardziej na wyjeździe. Mimo wszystko jestem zadowolony z postawy zawodników, którzy do końca meczu walczyli o punkty na trudnym terenie. Wyciągamy wnioski i myślimy już o następnym meczu!

Młodzik D2 Grupa 2

Ejsmond Club 1 – 13 Arka Gdynia SI

Mecz ze zdecydowanie jednym z faworytów rozgrywek. Od początku do konca zespół Arki miał zdecydowana przewagę, stwarzał zagrożenie pod nasza bramka. Mimo przewagi rywala, staraliśmy się wyprowadzać piłkę spod własnej bramki i budować akcje w bocznych sektorach boiska, co czasami się udawało, jednak później traciliśmy piłkę na połowie rywala i nie potrafiliśmy zagrozić jego bramce. Na drugą połowę wyszliśmy z nastawieniem strzelenia chociaż jednej bramki co udało się w końcówce meczu za co zespołowi należą się gratulacje bo się nie poddali i dążyli do strzelenia jak do tej pory jedynej bramki zespołowi Arki. Konfrontacja z bardzo silnym zespołem Arki na pewno pokazała ile zawodnicy mają jeszcze pracy przed sobą aby rywalizować z nimi na równym poziomie i żeby z innymi przeciwnikami prezentować lepsza formę.