Menu Zamknij

Nowy sklep i rabat od R-GOL.COM !

Kolejny etap łączenia naszych stron internetowych wchodzi w życie! Od teraz nie tylko informacje dla filii i drużyn Ejsmond Club znajdują się na naszej stronie internetowej. Bez konieczności przechodzenia na inne witryny można już zamówić sprzęt treningowy! Dodatkowo dzięki współpracy z firmą R-GOL uzyskaliśmy dla Państwa 10% rabatu na każde zamowienie zrealizowane na stornie internetowej www.r-gol.com. 

Oferta NASZEGO SKLEPU podzielona została na dwa obszary.
1.  SPRZĘT TRENINGOWY DLA FILII i DRUŻYN – jest to podstawowa oferta dla zawodników trenujących w filiach i drużynach Ejsmond. Oferta obejmuje koszulki, spodenki, getry, bluzy i spodnie. Będzie również przez nas systematycznie uzupełniana. Zestawy treningowe obowiązują od sezonu 2021/2022, ale rodzice nowych zawodników już teraz proszeni są o wybór produktów z nowej oferty. Podobnie jak zawodników, którzy chcą wymienić sprzęt na nowy.
Ceny za poszczególne rzeczy są cenami promocyjnymi przeznaczonymi tylko i wyłącznie dla zawodników filii i drużyn Ejsmond Club.
Drużyny Ejsmond do czerwca korzystać będą ze sprzętu JOMA. Natomiast od nowego sezonu przechodzimy na sprzęt marki Adidas. 

2. ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE NA STRONIE R-GOL.COM 
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wraz z firmą R-GOL promocję. Każde indywidualne zamówienie złożone na stronie internetowej www.r-gol.com objęte jest rabatem -10% ! Wystarczy przy składaniu zamównienia w koszyku wpisać kod ARKA10 i już można cieszyć się zakupami w promocyjnej cenie! 

Dodaj komentarz